De MET Tielt-Winge breidt uit met een tweede graad

Tielt-Winge
Afbeelding

Sinds vorig schooljaar is er opnieuw middelbaar onderwijs in Tielt-Winge. In september 2021 startte De MET met een innovatieve middelbare school in het oude gemeentehuis in het centrum van Sint-Joris-

De MET is een groeiende school in Tielt-Winge. Momenteel biedt ze het eerste en tweede middelbaar aan. Vanaf volgend schooljaar kan je ook starten in het derde middelbaar. De MET groeit zo jaar na jaar verder uit tot een volledige middelbare school met zes leerjaren. “In het derde middelbaar zullen ook enkele plaatsen beschikbaar zijn voor leerlingen die van andere scholen komen en de overstap willen maken naar De MET,” licht Thomas Janssens toe.

Foto: Honderden supporters volgen de WK-achtste finale tussen België en Senegal op de Oude Markt in Leuven.
Fotoreeks: supporters in cafés zien Rode Duivels knokken naar volgende ronde: 3-2 2 jul, 01:39
Foto: De eerste verkeersmaatregelen voor Rock Werchter zijn van kracht. De Haachtsesteenweg richting Haacht is inmiddels afgesloten.
Rock Werchter: eerste afsluitingen van kracht, vanaf donderdag extra verkeersmaatregelen 1 jul, 15:40
Afbeelding
83-jarige vrijwilliger veroordeeld na feiten bij vrouw met Downsyndroom in Aarschot 1 jul, 13:50