Tiental gezinnen in Tielt-Winge zitten sinds zondag zonder water

Tielt-Winge
Google Maps
Google Maps

In de Neckerspoelstraat in de Tielt-Wingse deelgemeente Meensel-Kiezegem zitten een tiental gezinnen sinds zondag zonder water.

De problemen ontstonden zondag al maar het duurde even vooraleer het lek gevonden werd. De Watergroep plaatste zondag al op het kruispunt van de Neckerspoelstraat en de Kwadepoort een standpijp, zeg maar een aftappunt voor water. 

De gemeente opent de sporthal Solveld (Ralisweg 17) in Tielt-Winge tussen 18.30 uur en 21 uur zodat mensen er kunnen gaan douchen. 

Als alles volgens plan verloopt zou in de loop van de avond het probleem opgelost zijn maar het zal dus nog wel enkele uren duren.

Foto: De parade ‘Feest in de Stad’ trekt zondag 23 augustus door het centrum van Aarschot. (Archieffoto)
Verkeersmaatregelen voor parade ‘Feest in de Stad’ in Aarschot 20 aug, 11:19
Afbeelding
Pastorie Houwaart krijgt duurzame toekomst: huidige uitbater wordt erfpachter 19 aug, 14:12
Afbeelding
André Celis Lubbeek blijft nog week gesloten door bedrijfsbrand 19 aug, 12:45