Benefietconcert brengt ruim 9000 euro steun op voor slachtoffers aardbeving in Turkije en Syrië

Tienen
Lions Club
Lions Club

Het benefietconcert voor de slachtoffers van de aardbeving in Turkije en Syrië in Tienen bracht net geen 10.000 euro op en aar zijn de initiatiefnemers best blij mee.

Het benefietconcert ging door in maart en de opbrengst werd intussen gestort op het rekeningnummer van het forum 1212.

De aardbeving maakte meer dan 50.000 slachtoffers.

Onder de bezielende leiding van de Tiense dirigent, componist en muziekdocent Koen Vits bracht een gelegenheidskoor aangepaste muziek, afgewisseld met poëzie uit de getroffen streek, gekozen door Turkse -, Koerdische - en Syrische Tienenaars.  

Initiatiefnemers waren Koor & Stem Vlaams-Brabant, die de ondersteuning kregen van Kiwanis Tienen Hageland, Lions Club Tienen, de Kerkfabriek Sint-Germanus en Buren voor Buren Tienen.

In totaal haalden ze, om precies te zijn, 9169,21 euro steun op.

Afbeelding
Stadsdiensten Zoutleeuw ontruimen fel besproken gebouw: “Was niet om te lachen” 29 apr, 15:22
Afbeelding
Pand 10 in voormalig stationsbuffet van Tienen sluit de deuren 29 apr, 13:28
Afbeelding
Rioleringswerken in Hoeleden kampen met leveringsproblemen na faillissement leverancier maar gaan door 29 apr, 11:33