Jef Vandeputte, 85 jaar jong en fervent sympathisant van vzw Blik op Afrika, heeft zich ingeschreven voor de Hagelandse Wandeltocht. Dit is - zacht uitgedrukt - een straffe zaak want het gaat om een tocht van 101 km.
De Hagelandse 101 start op 3 september om 21 uur in Leuven aan De Stelplaats. Van daar brengt de wandeling je doorheen het prachtige Hageland met z’n mooie vergezichten, valleien en talrijke bezienswaardigheden. Aankomst op 4 september - ten laatste om 21.01 uur, opnieuw in Leuven aan De Stelplaats.
Jef Vandeputte (81) laat zich al wandelend sponsoren ten voordele van het Elikya-project. Dankzij dit project zullen de Afrikaanse BOA-partners in RD Congo hun activiteiten in onderwijs en gezondheidszorg verder kunnen uitbouwen.