Vernieuwd containerpark in Kortenaken opent binnenkort de deuren, voortaan betaal je er per afgeleverd gewicht

Kortenaken
Website Kortenaken
Website Kortenaken

Het containerpark in Kortenaken werd vernieuwd en opent binnenkort opnieuw de deuren. Het park sloot de deuren op 1 augustus omdat het volledig verbouwd moest worden, de dagen voor de sluiting stonden

De afvalintercommuname Ecowerf legt op dit moment de laatste hand aan de verbouwing en de uitbreiding van het recylagepark.

Het park wordt net als anderen van Ecowerf een recyclagepark dat werkt volgens het DifTar principe, dat wil zeggen dat je betaalt per binnengebracht gewicht.

De opening is voorzien op dinsdag 23 april en op maandag 22 april wordt er, tussen 17 en 20 uur een kijkmoment georganiseerd. 

Afbeelding
Doek valt na acht jaar over dierenasiel De Zorghoeve in Kortenaken: “Eind dit jaar gaan de deuren dicht” 29 jul, 14:37
Afbeelding
Risico op afbrekende takken door warmte: Zoutleeuw laat bomen inspecteren 29 jul, 10:03
Afbeelding
Na 25-meterbad nu ook glijbaan en bubbelbank opnieuw open in zwembad De Blyckaert in Tienen 28 jul, 16:21