Verwarming graadje minder, dagprijs omhoog in woonzorgcentrum

Hoegaarden
Afbeelding
Woonzorgcentrum Villa Hugardis

Sinds 2019 wordt de dagprijs van het WZC Villa Hugardis jaarlijks geïndexeerd om een gezond financieel evenwicht te behouden tussen enerzijds de uitgaven die het WZC maakt en anderzijds de inkomsten.

De dagprijs van WZC Villa Hugardis bevindt zich nog steeds onder de gemiddelde dagprijs van de openbare WZC in Vlaams-Brabant. Na de indexaanpassing stijgt de dagprijs voor een niet-Hoegaardier van 60,10 euro naar 62,83 euro. Ook de dagprijs voor tweepersoonskamers slaat ongeveer met 2,50 euro op. Voortaan betalen Hoegaardiers 54,96 euro, niet Hoegaardiers 56,55 euro.

“We gaan binnen het woonzorgcentrum besparen op de verwarming door die van 24 graden naar 23 graden te brengen, in de leefruimten. We willen niet inboeten aan comfort want we gaan in de badkamer aan de noordkant een extra elektrisch verwarmingstoestel plaatsen”, aldus Havet.

“We gaan trouwens overal investeren om te besparen rond verwarming. In de sporthal is alle verwarming en ventilatie al vernieuwd. We gaan dat ook doen in de school en in de kinderopvang”, aldus burgemeester Jean-Pierre Taverniers.(CD&V)

Foto: De Roospoort in Landen is langs beide kanten afgesloten nadat een groot lek werd vastgesteld op een hoofdwaterleiding.
Groot waterlek veroorzaakt verkeershinder aan Roospoort in Landen 12 uur geleden
Foto: Internetstoringen zorgen al weken voor frustratie bij heel wat inwoners van Glabbeek en omliggende gemeenten.
“Zestien techniekers aan de slag om hardnekkige internetproblemen in Glabbeek op te lossen” 15 uur geleden
Foto: Tiense straatmuzikanten zorgen op dinsdag 23 juni voor extra sfeer tijdens de jaarmarkt. Foto Stad Tienen.
Marktkramers tijdelijk op andere locatie door kermis en festival in Tienen 15 uur geleden