Ruim 17.000 euro voor herstel signalisatie brandkranen

Tielt-Winge
Afbeelding

De gemeente tielt-Winge trekt 17.735,57 euro uit om de signalisatie van de brandkranen op haar grondgebied te herstellen. Het college van burgemeester en schepenen keurde dat unaniem goed op dinsdag 2

“Verleden jaar lieten wij de eerste helft van al de brandkranen op ons grondgebied inspecteren en indien nodig door De Watergroep of de private aannemer ook herstellen”, zo vertelt schepen Gunther Clinckx (Open Vld).

Bij 117 van de hydranten moet nu ook de signalisatie volledig vervangen worden en bij 50 andere zijn er kleine herstellingen nodig.

“Ook de tweede helft van de brandkranen in de gemeente zal in 2023 nagekeken worden. De herstellingen aan die signalisatie plannen we volgend jaar in en zijn niet inbegrepen in de kosten die we dit jaar zullen doen”, aldus nog Clinckx.

Afbeelding
Café Bij Walter en Liesbet in Langdorp stopt na amper zes maanden wegens zware gezondheidsproblemen 21 sep, 21:27
Foto: Kinderen van basisschool ’t Dorp Rillaar namen deel aan de herdenkingsplechtigheid op de begraafplaats.
Rillaar herdenkt bevrijding en gesneuvelde helikopterpiloot Jürgen Fraussen 21 sep, 19:52
Foto: Tijdens het Dog Festival zakten heel wat hondenliefhebbers met hun viervoeter af naar Park Schoonhoven in Aarschot.
Hondenliefhebbers zakken massaal af naar Dog Festival Aarschot 21 sep, 11:02