Bestuurder ontsnapt twee keer aan de politie maar trekt uiteindelijk aan het kortste eind

Tielt-Winge
Afbeelding

Een twintiger uit Tielt-Winge vluchtte donderdagnacht weg toen hij op een controlepost botste van de verkeerspolitie. Hij kon tot twee keer toe ontsnappen aan de agenten maar uiteindelijk moest hij toch het onderspit delven. Bovenstaande foto van een vorige controle is louter illustratief

De feiten gebeurden op de Diestsesteenweg in Leuven. Toen de bestuurder bij de controlepost aangemaand werd om een parking op te rijden voor een controle, negeerde hij het bevel en ging hij er tegen hoge snelheid vandoor.

Een patrouille zette onmiddellijk de achtervolging in, maar kon het voertuig niet volgen en verloor het uit het oog.

Even later werd de wagen elders opnieuw opgemerkt maar ook dan was de bestuurder de ordehandhavers te snel af

Pech voor de bestuurder want agenten konden de nummerplaat noteren zodat het snel duidelijk werd wie de eigenaar van de wagen was. Toen de chauffeur een tijdje later thuis aankwam, werd hij daar dan ook opgewacht door de politie, de man bleek onder invloed van alcohol. De man werd overgebracht naar het commissariaat in Leuven waar een proces verbaal werd opgesteld. In opdracht van het parket werd zijn rijbewijs voor 15 dagen ingetrokken.

Foto: Honderden supporters volgen de WK-achtste finale tussen België en Senegal op de Oude Markt in Leuven.
Fotoreeks: supporters in cafés zien Rode Duivels knokken naar volgende ronde: 3-2 2 jul, 01:39
Foto: De eerste verkeersmaatregelen voor Rock Werchter zijn van kracht. De Haachtsesteenweg richting Haacht is inmiddels afgesloten.
Rock Werchter: eerste afsluitingen van kracht, vanaf donderdag extra verkeersmaatregelen 1 jul, 15:40
Afbeelding
83-jarige vrijwilliger veroordeeld na feiten bij vrouw met Downsyndroom in Aarschot 1 jul, 13:50