Tiense Veemarkt tijdelijk afgesloten voor rioleringswerken, ook verkeersmaatregelen in andere straten

Door: Dirk Desmet
Tienen
Afbeelding
Foto: Google Maps

In Tienen worden er enkele tijdelijke verkeersmaatregelen genomen waar je best rekening mee kan houden. Zo wordt, onder andere, de Veemarkt tijdelijk afgesloten voor rioleringswerken maar ook elders komen er tijdelijke maatregelen. We zetten een en ander graag voor u op een rijtje.

Van maandag 26 tot en met vrijdag 30 januari wordt de Pastorijstraat, ter hoogte van huisnummer 203, afgesloten voor dakwerken. Er is een omleiding voorzien via de Verbindingsstraat, Jubileumlaan en Grimdeveld. Tijdens de werken wordt in het gedeelte tussen de Verbindingsstraat en het Grimdeveld tijdelijk tweerichtingsverkeer toegelaten.

Van maandag 26 tot en met vrijdag 30 januari wordt dan weer de Hoegaardenstraat ter hoogte van huisnummer 77 afgesloten voor dakwerken. Voor het verkeer komende van de Goossensvest is er een omleiding voorzien via de Sint-Helenavest, Moespikvest, Bostsestraat en het Torsinplein. Voor het verkeer komende van het Torsinplein is er een omleiding via de Sint-Katharinastraat, Bostsestraat, Moespikvest, Sint-Helenavest en de Hoegaardenstraat. Op woensdag 28 en donderdag 29 januari wordt ook de Sint-Laurentiusstraat in Goetsenhoven, ter hoogte van huisnummer 49, afgesloten voor het plaatsen van een kraan. Er is een omleiding in beide richtingen voorzien via de Hannuitsesteenweg, Tiensebaan, Pitsaertstraat, Mysteriestraat, het Goetsenhovenplein en de Sint-Laurentiusstraat.

Veemarkt ook tijdelijk afgesloten

Tenslotte zal er ook hinder zijn op de Veemarkt want die wordt, van maandag 26 tot en met vrijdag 30 januari, afgesloten ter hoogte van huisnummer 2 voor rioleringswerken, samen met het bovenste gedeelte van de Beauduinstraat (tussen het Kapucijnenplein en de Veemarkt). Er is een omleiding voorzien via de Beauduinstraat, Paardenbrugstraat, Bergévest, Vinckenboschvest, Bostsestraat, Torsinplein, Grote Bergstraat en de Veemarkt.

.

Afbeelding
Doek valt na acht jaar over dierenasiel De Zorghoeve in Kortenaken: “Eind dit jaar gaan de deuren dicht” 29 jul, 14:37
Afbeelding
Risico op afbrekende takken door warmte: Zoutleeuw laat bomen inspecteren 29 jul, 10:03
Afbeelding
Na 25-meterbad nu ook glijbaan en bubbelbank opnieuw open in zwembad De Blyckaert in Tienen 28 jul, 16:21