De vrijwilligers van dierenasiel De Zorghoeve in Kortenaken moesten alweer uitrukken voor een zeer erge situatie van dierenverwaarlozing.
De vrijwiligers werden vandaag opgeroepen om de hond op te halen na een inbeslagname. Het ging om een Duitse herder die nog amper 18 kg woog, dat zijn er 20 te weinig voor zijn leeftijd,
“Zij had ook veel te lange nagels en die hebben we al gecorrigeerd. Ze moet nu ook een operatie ondergaan omdat ze een ontsteking heeft aan haar baarmoeder”, zegt Marc Dekeyser,die samen met zijn vrouw Iris Cornelsi het asiel uitbaat.
Daarnaast kampt de hond ook met een vlooienallergie, vuile oren en tandsteen, ook daar wordt aan verholpen.
“Ze moet nu eerst 5 kg bijkomen en dan moet ze geopereerd worden, momenteel is ze daar te zwak voor”, besluit het koppel.