Politie haalt meerdere zwalpende en dronken autobestuurders uit het verkeer

Tienen
Afbeelding

Agenten van de politiezone Hageland haalden het voorbije weekend drie dronken bestuurders uit het verkeer. Twee reden zwalpend over de weg en ook de derde reed niet echt volgens de regels..

Op vrijdag 12 mei , iets na middernacht, merkte de interventieploeg van de politiezone op de Diestesteenweg in Tielt-Winge een zwalpend voertuig op. .

Wanneer de ploeg overgaat tot controle van het voertuig en de bestuurder stellen ze meerdere inbreuken vast. Niet alleen had de bestuurder, een veertiger uit Bekkevoort, te veel op, waardoor hij zijn rijbewijs moest inleveren, hij bleek ook rond te rijden met verlopen documenten van de technische keuring.

Een andere bestuurder, die ook zwalpend over de weg reed, werd dan weer betrapt tijdens een verkeersactie op de Neerlintersesteenweg in Kortenaken. Ook deze bestuurder, een vijftiger uit Linter, legde een positieve ademtest af en moest zijn rijbewijs voor vijftien dagen inleveren.

Zondagmorgen 14 mei tenslotte, rond 2.20 uur werd op de Heerbaan in Kortenaken een derde dronken bestuurder betrapt tijdens een alcoholactie. “De controle van het voertuig gebeurde naar aanleiding van het rijgedrag van de bestuurster, wat de aandacht had getrokken van de politieploeg. De bestuurster, een vijfenveertigjarige vrouw uit Kortenaken, legde een positieve ademtest af en zag haar rijbewijs ingetrokken worden voor de duur van 15 dagen”, luidt het bij de politie.

Foto: De Roospoort in Landen is langs beide kanten afgesloten nadat een groot lek werd vastgesteld op een hoofdwaterleiding.
Groot waterlek veroorzaakt verkeershinder aan Roospoort in Landen 14 uur geleden
Foto: Internetstoringen zorgen al weken voor frustratie bij heel wat inwoners van Glabbeek en omliggende gemeenten.
“Zestien techniekers aan de slag om hardnekkige internetproblemen in Glabbeek op te lossen” 16 uur geleden
Foto: Tiense straatmuzikanten zorgen op dinsdag 23 juni voor extra sfeer tijdens de jaarmarkt. Foto Stad Tienen.
Marktkramers tijdelijk op andere locatie door kermis en festival in Tienen 16 uur geleden