Zoutleeuw krijgt deze zomer Provençaals tintje

Zoutleeuw
Afbeelding

Wanneer je de komende zomer door Zoutleeuw rijdt, waan je je wellicht in de Provence. Overal lachen de zonnebloemen je tegemoet. Zoutleeuw wordt dan eventjes Zonneleeuw.

De voorbereidingen om de stad te laten schitteren, zijn volop in voorbereiding. Momenteel worden er zo’n 2.000 zonnebloemen uitgezaaid in bloempotjes. Asielzoekers die wonen in het opvangcentrum van Zoutleeuw zetten zich daarvoor in. Op 4 juni worden de voor gezaaide zonnebloempjes uitgeplant.

Iedereen die hieraan wil meewerken is die ochtend vanaf 9 uur welkom in het OCMW-park van Zoutleeuw. Je wordt er onthaald met een drankje en een zonnebroodje dat enkele personen uit het asielcentrum hier speciaal voor bereidden. De plantactie volgt na het symbolisch ontbijt. Groepjes worden naar een 15-tal locaties in de stad gestuurd.

Afbeelding
Koen Wauters hoeft niet te kiezen: Bas Serra uit Tienen meteen door in The Voice 9 mei, 16:08
Afbeelding
Rioleringswerken in Kortenaken liggen stil na faillissement zusterbedrijf 9 mei, 12:21
Afbeelding
Spar Glabbeek zet vermoedelijke winkeldieven op sociale media met knipoog: “Niet alles in onze winkel is gratis” 8 mei, 22:45