Vorig jaar leek de 39ste editie van de Truckshow in Bekkevoort nog de laatste te zijn maar kijk, de organisatie vond toch een oplossing en komt ook dit jaar met het event aan sportpark De Heide. “Of er nadien een vervolg komt weten we nog niet.”
Het event bestaat al bijna veertig jaar en, ondanks eerdere berichten, komt er toch geen einde aan. “We gaan ook dit jaar door. Ik heb er niet echt ooit over getwijfeld en ben er altijd blijven in geloven. De Truckshow gaat door op dezelfde terreinen als altijd al zal dat, net als vorig jaar, zonder Boma achter het stuur zijn of andere bv’s”, zegt voorzitter Pieter Vandooren (rechts op de foto).
Het concept blijft nagenoeg hetzelfde, met name een groot truckersevent op zondag en zaterdag een dag waarbij mensen met een beperking een ritje krijgen in een truck. Zondag is er dan de truckshow met een konvooi door het Hageland. Het event gaat door van vrijdag 7 tot en met zondag 9 augustus en mag alvast rekenen op de aanwezigheid van Marie en Samson, samen met zanger Christophe. Inschrijven kan vanaf 14 mei.
Of er na deze editie nog een vervolg komt, willen we nog weten. “Daar laat ik me niet over uit. Dat zien we dan wel weer”, besluit de voorzitter. Vorig jaar kon de Truckshow zo’n 38.000 euro geven voor minder bedeelden.