2,5 meter hoge Wijnbank is nieuw pronkstuk op Houwaartseberg.

Tielt-Winge
Afbeelding

Op de Houwaartseberg In Houwaart, een deelgemeente van Tielt-Winge, staat er sinds kort een nieuw kunstwerk. De Houwaartse Wijnbank is een supergrote bank van 6 meter lang en 2,5 meter hoog. De bank i

De bank is een rustplaats voor  wandelaars en fietsers die er meteen ook kunnen genieten van een prachtig uitzicht over de lokale wijngaarden en het landschap.

Het initiatief werd genomen door Joris Eeckhout van wijngaard Den Eeckhout, Steve Willems en Gerry Caluwaerts.

“Ik zag dergelijke bank voor het eerst toen ik met vakantie was aan de Moezel in Leiwen, zo’n 4 jaar geleden. Ik vond het meteen iets om ook op onze berg te plaatsen, Steve en Gerry zagen dat ook zitten en ook de leden van de KWB, Houwaartse scouts en de Houwaartse Wijngaard vzw vonden het een leuk idee, vertelde Joris eerder aan onze redactie. 

Lees verder onder de foto. 

Foto: Vlaams Parlementslid en burgemeester van Tielt-Winge Katrien Houtmeyers (N-VA) ziet het toerisme in Vlaams-Brabant en het Hageland verder groeien.
Toerisme in Vlaams-Brabant groeit naar bijna 2,5 miljoen overnachtingen, ook Hageland in de lift 21 aug, 09:51
Foto: Julian Alaphilippe stopt met onmiddellijke ingang als profwielrenner.
Wereldkampioen wielrennen in Leuven Julian Alaphilippe zet op 34-jarige leeftijd punt achter carrière 21 aug, 09:28
Afbeelding
Ernstig verkeersongeval met drie voertuigen op weg tussen Grootlo en Tremelo 20 aug, 20:41