Er zijn intussen iets meer details bekend over het dodelijk ongeval maandagmiddag op e E 314 ter hoogte van de afrit Tielt-Winge/Scherpenheuvel.
Het ongeluk gebeurde om 11.40 uur in de richting van Aken. Ter hoogte van de afrit verloor een 57-jarige bestuurder uit Houthalen-Helchteren de controle over zijn stuur en botste tegen twee andere wagens. Zijn voertuig kwam vervolgens zwalpend op de pechstrook terecht en belandde uiteindelijk tegen een verlichtingspaal.
De bestuurder overleed ter plaatse. De twee aangereden auto’s liepen schade op maar de bestuurders bleven ongedeerd.
“Het parket stelde een verkeersdeskundige aan om de oorzaak van het ongeval te onderzoeken. Volgens de eerste vaststellingen zou de man zelf aan de basis van het ongeval hebben gelegen, vermoedelijk werd hij onwel achter het stuur”, laat het parket van Leuven weten.