Hinder door asfalteringswerken op Schoonderbeukensweg in Tielt-Winge

Tielt-Winge
Afbeelding

Op de Schoonderbeukenseweg (N258) in Tielt-Winge worden asfalteringswerken uitgevoerd, de toplaag wordt er aangelegd tussen 8 en 12 mei, naargelang de weersomstandigheden.

Na het aanbrengen van de asfaltlaag worden er ook wegmarkeringen aangebracht.

De uiteindelijke werken starten in theorie op 10 mei , tenzij dus het weer dit niet toelaat.

“Om alles vlot en veilig te laten verlopen, is er dan een aangepaste verkeerssituatie.De omleiding verloopt via de Diestsesteenweg, Tieltseweg en Rillaarseweg”, weet schepen Gunther Clinckx (Open Vld).

Foto: Vlaams Parlementslid en burgemeester van Tielt-Winge Katrien Houtmeyers (N-VA) ziet het toerisme in Vlaams-Brabant en het Hageland verder groeien.
Toerisme in Vlaams-Brabant groeit naar bijna 2,5 miljoen overnachtingen, ook Hageland in de lift 21 aug, 09:51
Foto: Julian Alaphilippe stopt met onmiddellijke ingang als profwielrenner.
Wereldkampioen wielrennen in Leuven Julian Alaphilippe zet op 34-jarige leeftijd punt achter carrière 21 aug, 09:28
Afbeelding
Ernstig verkeersongeval met drie voertuigen op weg tussen Grootlo en Tremelo 20 aug, 20:41