Sien uit Tremelo over Blind Getrouwd 2025 met Ziggy: “Iemand zei dat ik van een brug moest springen”

Door: Patrick Breuls
Tremelo
Beeld: Sien en Ziggy
Beeld: Sien en Ziggy @DPG Media

Sien (29) uit Tremelo en Ziggy (31) uit Ertvelde begonnen hun avontuur in Blind Getrouwd eind 2025 als één van de koppels in het tiende seizoen van het programma. Als eerste match van het seizoen stapten ze — zonder elkaar ooit eerder te hebben ontmoet — in het huwelijksbootje. Blind Getrouwd wordt uitgezonden op VTM en is ook te bekijken via het online platform VTM GO. 

Van bij de eerste ontmoetingen verliep het contact tussen Sien en Ziggy niet vanzelfsprekend. Al tijdens hun huwelijksdag was de dynamiek afstandelijk en voorzichtig. Sien, een stoere graafmachineverkoopster die in haar vrije tijd barrel racing doet en dromen heeft van een eigen ranch, bleef gereserveerd en hield Ziggy vaak op afstand. In de weken erna bleek ook de huwelijksreis een zware beproeving. Het intens samen zijn terwijl ze elkaar nog maar pas kenden, bracht spanning en ongemak. Het koppel koos zelfs af en toe apart slapen om ruimte te geven aan zichzelf en de situatie. 

Uiteindelijk bleek de klik nooit echt te groeien. Ondanks inspanningen van de experten en gesprekken om elkaar beter te leren kennen, zat diepere verbondenheid er niet in. In een van de afleveringen werd duidelijk dat Sien moeite had om haar muurtje af te bouwen en écht te openen voor Ziggy, wat het voor beiden uitdagend maakte om verder te bouwen aan een toekomst samen. Voor Sien werd het avontuur echter niet alléén een televisieverhaal. Terwijl de afleveringen nog werden opgenomen en uitgezonden, kreeg ze persoonlijk te maken met een zwaar verlies: haar grootvader overleed aan kanker. Dat verdriet woog zwaar en maakte haar deelname zwaarder dan gedacht. In gesprek met Goedele Liekens vertelde ze daar emotioneel over: “Moest ik elke euro op mijn bankrekening kunnen geven voor nog vijf minuten met hem, ik zou het doen.”

Daarbovenop kreeg Sien ook felle reacties op sociale media. Woorden als ‘pretentie’, ‘trut’ en ‘seut’ doken op, en één persoonlijk bericht raakte haar diep: iemand schreef dat ze ‘van de brug moest springen’. “Dat kwam keihard binnen. Ik voelde me echt rotslecht”, gaf ze eerlijk toe. Toch kijkt Sien niet met spijt terug op haar deelname. Ze noemt het een ervaring die haar gevormd heeft. Dat blijkt ook uit een symbolisch detail: haar trouwring draagt ze nog steeds aan haar andere hand. “Het is een stukje van mezelf dat ik meedraag”, vertelde de verkoopster van graafmachines. Ziggy probeerde tijdens de reünie de zwaarte af en toe te doorbreken met humor. “Ik heb de mijne verkocht”, grapte hij over zijn trouwring. 

Terwijl Sien vooral kritiek kreeg, waren de reacties op Ziggy opvallend positiever. Op liefdesvlak is er voorlopig niets nieuws voor hem. “De enige vrouw in mijn leven momenteel is mijn mama”, liet hij met een knipoog weten. Het verhaal van Sien uit Tremelo toont hoe Blind Getrouwd, een programma van DPG Media, diep kan doorwegen op deelnemers. 

Afbeelding
Rosa en André vieren 60 jaar huwelijk in Houwaart: “Was niet meteen boem-patat” 16 apr, 17:58
Afbeelding
Niet twee maar drie ooievaars in Park Schoonhoven in Aarschot 16 apr, 09:53
Beeld: Het ooievaarskoppel in Schoonhoven.
Ooievaars bouwen nest in Park Schoonhoven in Aarschot: stad vraagt rust voor bijzonder natuurtafereel 15 apr, 21:23