66-jarige Veronique krijgt boeket bloemen van Marta Bastianelli die 2de werd in Omloop van het Hageland

Tielt-Winge
Facebook Veronique Hannecart
Facebook Veronique Hannecart

De Omloop van het Hageland was voor de 66-jarige Veronique Hannecart uit Optielt een speciale editie want zij kreeg van wielrenster Marta Bastianelli, die 2de werd, haar boeket bloemen dat ze kreeg bi

Veronique was eerder toevallig aanwezig want eigenlijk wilde ze gewoon haar hond uitlaten.

“Toen ik langs het podium passeerde was de prijsuitreiking net aan de gang. Omdat ik met mijn rolstoel niet altijd plaats heb, ging ik vooraan aan het podium staan met mijn hondje. Na de medaille-uitreiking keerden we terug huiswaarts en ineens kwam Marta voorbij. Ze liep me eerst voorbij maar keerde dan terug en gaf mij haar boeket met een glimlach op haar gezicht. Ik was zo verbijsterd dat ik, in mijn beste Spaans, een dankwoordje stotterde”, vertelt Veronique. “Daar zat ik dan in mijn rolstoel, met mijn hond naast mij, en een boeket bloemen die van mijn schoot schoof.”

Lees verder onder de foto. 

Foto: Zaakvoerster Karine, die herenmodezaak Deca sinds 1991 uitbaat, voor de winkel in de Theo De Beckerstraat in Aarschot.
Na 74 jaar valt het doek voor herenmodezaak Deca in Aarschot 3 jul, 13:52
Foto: Bezoekers springen tijdens een eerdere editie van Big Jump massaal het water in.
Betekom is nationale gastlocatie voor Big Jump 2026: tweedaags festival zet Demer en waterkwaliteit in de kijker 3 jul, 09:30
Foto: Op het kruispunt van de Bekaflaan met de Ring in Aarschot werd tijdens ondergrondse werken een gasleiding geraakt.
Gasleiding geraakt bij werken in Aarschot: veiligheidsperimeter ingesteld 2 jul, 12:40