Op zaterdag 17 september werd het bestuur van de hondenschool in Glabbeek gehuldigd door burgemeester Peter Reekmans en schepen Hans Hendrickx (beiden Dorpspartij) voor hun 25-jarig bestaan.
De hondenschool ontstond 26 jaar geleden nadat enkele leden van de Tielt-Wingse school zich afscheurden. “Door de coronaperikkelen vieren we 25 +1 in plaat van ons 25ste verjaardag. De school werd opgericht op 11 februari 1996 en ik juni 1997 werd ik ook lid. Ik was aan de toog blijven plakken en toen werd mij gervaagd of ik hulppenningmeester wilde worden, dat werd later penningmeester en nog later voorzitter”, herinnert Vanlangendonck zich.
Sindsdien zet hij zich, net als vele anderen, voor 100% in om van de school een succes te maken en dat lukt aardig. “Ik hoorde ook de geruchten waaien dat mensen zich, tijdens de coronacrisis, een hond kochten en dat die weleens snel weer zou kunnen worden afgedankt. Ik had er schrik voor maar ons aantal leden ging in stijgende lijn en dat is ook zo gebleven, dat wil zeggen dat mensen hun hond niet afdankten, daar ben ik blij om.”