Ook in Diest kan er geen blijde intrede georganiseerd worden door het coronavirus. Maar de stad bedacht een waardig alternatief.
De Sint is in het land, al zullen we hem dit jaar niet zo vaak zien. De Sint is al heel oud en moet dus ook oppassen voor het coronavirus. Toch blijft hij niet bij de pakken zitten! Bewegen is gezond, daarom heeft de Sint samen met zijn trouwe Route-piet een wandeling gemaakt doorheen de mooie binnenstad van Diest. In al hun enthousiasme, verloren ze onderweg jammer genoeg enkele kleurrijke pakjes. Help jij Sint en Piet om de verloren pakjes terug te vinden?
Haal een brief en plattegrond af bij de dienst toerisme van de stad! Na afloop kan je bij hen terecht om je opdracht in te dienen. Heb je alle pakjes gevonden? Dan krijg jij een leuke beloning van de Sint! Op de Grote Markt staat een grote rode brievenbus speciaal ontworpen door de Sint. Je kan hem herkennen aan de grote gouden ‘S’ vooraan. Hier kan je de mooiste kunstwerkjes of prachtigste brieven in droppen. Ben je braaf geweest dit jaar? Zet dat zeker in jouw brief!
Rick Brans, schepen van jeugd: “We hopen met dit corona-proof alternatief de kinderen (en ouders) in onze stad toch een fantastisch sinterklaasfeest te bieden. Dus twijfel niet en doe de wandeling! De Sint kijkt ongetwijfeld uit naar jullie brieven in de brievenbus op de pui van het stadhuis.”
Praktisch
Wanneer? Van woensdag 28 november tot en met zondag 13 december.
Waar? Diest centrum.
Meer info? www.diest.be
Leeftijd? Alle brave kinderen