Werken Blerebergstraat starten begin maart

Tielt-Winge
Afbeelding
Foto: Google Street

De eerder aangekondigde werken in de Blerebergstraat in Tielt-Winge starten begin maart. Het gaat om rioleringswerken maar bovengronds verandert er een en ander. Het zal 170 werkdagen duren om de werk

Bedoeling is er om een gescheiden rioleringsstelsel aan te leggen en de gemeente zal tegelijk de weg onder handen nemen. Binnen de bebouwde kom komen er voetpaden en fietssuggestiestroken en daarbuiten wordt er werk gemaakt van nieuwe fietspaden. 

Het electriciteitsnet zal na de werken ondergronds liggen en ook hier, net als op veel andere plaatsen al gebeurde, wordt de straatverlichting vervangen door LED’s. 

In een eerste fase zal er worden gewerkt tussen de Kruisstraat en de Keulestraat. Wie er meer over wil weten kan terecht op een informatievergadering die doorgaat op 28 februari in GC De Maere. 

Afbeelding
Provincie vergunt 25 meter hoge zendmast aan Diestsesteenweg, Aarschot adviseert ongunstig 15 sep, 12:20
Foto: Elke en Denzel waren het eerste koppel van het nieuwe seizoen van Blind Getrouwd dat elkaar het jawoord gaf.
Aarschotse Elke lucht haar hart bij Denzel in ‘Blind Getrouwd’: “Ik heb een relatie met een vrouw gehad” 14 sep, 23:32
Foto: De vernieuwde infrastructuur werd op 13 september officieel geopend.
Vernieuwd ontmoetingscentrum in Gelrode krijgt ruim 50.000 euro steun 14 sep, 14:07