Sint-Annaschool ruimt de buurt op

Afbeelding

Sinds vorig jaar doet de Sint-Annaschool uit Baal mee met Mooimakers. Dit betekent dat de school geregeld zwerfvuil opruimt. Dit had zo’n succes dat er juf Krista besloot om hier een middagactiviteit van te maken. Elke week gaat ze één middag met een groep leerlingen van een bepaald leerjaar de buurt van de school opruimen. Ook deze week ging de groep op stap.

“De kinderen zijn echt verbaasd over wat ze allemaal vinden”, zo luidt het op school. “Op deze manier hopen wij ze te sensibiliseren om zelf minder afval achter te laten.”

Foto: Op de zwemvijver in Park Schoonhoven zouden volgens Vlaams Belang enkele bezoekers in gewone kledij het water zijn ingegaan.
Vrouwen zwemmen met hoofddoek in Park Schoonhoven in Aarschot: “Zwemreglement moet nageleefd worden” 29 jul, 21:38
Afbeelding
Ronde van Vlaams-Brabant zorgt voor wielerspektakel en verkeershinder in Betekom 29 jul, 13:42
Afbeelding
VIDEO: spelende kinderen zetten domein aan Kaaskorf in Tielt-Winge in lichterlaaie 29 jul, 10:14