Huis van het Kind laat in Begijnendijk licht schijnen op opvoeders

Begijnendijk
Afbeelding

Naar aanleiding van de Week van de Groeilamp hebben de partners van het Huis van het Kind Begijnendijk van 16 tot en met 23 mei 2021 hun licht laten schijnen op ‘opvoeders’. Ze werden ook zelf letterlijk in de spotlights gezet achter de ramen van de Bibliotheek.

Ouders, grootouders én kinderen konden tijdens de week deelnemen aan allerlei activiteiten. Zo waren er verschillende door de Gezinsbond georganiseerde webinars en organiseerde het LOK ( Lokaal Overleg Kinderopvang) een gekke fietstocht en een stoepkrijtchallenge.

Op zaterdag 29 mei 2021 was er een groot afsluitmoment van de week. “Onder een stralend zonnetje hebben tal van kinderen zich kunnen uitleven op het grote springkasteel en kregen ze een cadeautje mee naar huis”, aldus Wendy De Cock, voorzitter van het LOK. “Alleen maar blije gezichten, een mooie afsluiter van de “Week van de Groeilamp”.

Foto: Op de zwemvijver in Park Schoonhoven zouden volgens Vlaams Belang enkele bezoekers in gewone kledij het water zijn ingegaan.
Vrouwen zwemmen met hoofddoek in Park Schoonhoven in Aarschot: “Zwemreglement moet nageleefd worden” 29 jul, 21:38
Afbeelding
Ronde van Vlaams-Brabant zorgt voor wielerspektakel en verkeershinder in Betekom 29 jul, 13:42
Afbeelding
VIDEO: spelende kinderen zetten domein aan Kaaskorf in Tielt-Winge in lichterlaaie 29 jul, 10:14