Rosalie en andere bewoners Villa Hugardis krijgen vaccin in Hoegaarden

Hoegaarden
Afbeelding

Zaterdag hebben alle bewoners van het woonzorgcentrum Villa Hugardis in Hoegaarden het coronavaccin gekregen. De bewoners waren enthousiast

De 103-jarige Rosalie Emmanuel - Van Nerum kreeg het vaccin en zag dat het goed was. Iedereen duimde op een goede afloop. Het zorgpersoneel moet nog even wachten op vaccinatie.

Nu iedereen weet waar de centra voor vaccinatie komen, - voor Hoegaarden is dat het voormalige RAC op de Goossensvest in Tienen - en ook de vaccinatie in de woonzorgcentra loopt,  komt er eindelijk weer licht aan het einde van de tunnel.  

Als bedanking voor hun medewerking kreeg elke bewoner een vetplantje met de tekst: Bedankt voor je bijdrage aan een gezond 2021.

Afbeelding
Woningbrand in Ransberg (Kortenaken): Dorpsstraat afgesloten voor verkeer 13 aug, 14:57
Afbeelding
Tijdelijke verkeersmaatregelen in Zoutleeuw voor Zoutleeuw Zomert 13 aug, 10:45
Afbeelding
Hulde voor Paul Michiels uit Lubbeek na 100 keer Parkiesfestival, Hervé uit Boutersem al 1.000 keer 12 aug, 14:45