Christian Hennuy 40 jaar actief als regiojournalist

Hoegaarden
Afbeelding

Zopas verscheen de tiende bijlage online van de eerder in boekvorm uitgegeven Kroniek van Hoegaarden, Meldert, Outgaarden en Hoxem van collega Christian Hennuy. De publicatie valt samen met zijn 40ste

De Kroniek van ‘Hoegaarden, Meldert, Outgaarden en Hoxem 2021’ staat online. Het is een verzameling van al wat er in Hoegaarden in die periode gebeurde en wat er over Hoegaarden gepubliceerd werd. Dit is al de tiende bijlage bij de in boekvorm uitgegeven Kronieken 1978 - 2007 / 1900 - 1977/ 2008 - 2011. Al deze Kronieken zijn gratis online te lezen op www.kroniekvanhoegaarden.be.

“Deze Kroniek valt samen met mijn 40ste verjaardag als regiojournalist”, vertelt Christian hierover. “Dat was toch de aanleiding om in 2007 te starten met de Kronieken van Hoegaarden, Meldert, Outgaarden en Hoxem. De informatie die je binnenkrijgt als regiojournalist is onmisbaar om zo’n Kronieken te schrijven.”

Hennuy: “Alles samen werd het maar een saai jaar, met dank aan corona. Op gebied van de plaatselijke handel en horeca onthouden we toch vooral de definitieve verdwijning van het pand Brem, de sluiting van het Kouterhof in de vertrouwde formule, evenals de verkoop van het Kapittelhuys, de nieuwe toonzaal Vandermolen en de bouw van de Okay-winkel sprongen eveneens in het oog, evenals de leegloop van de Doelstraat.”