Na brand vorig jaar is afbraak sporthal in Hoegaarden eindelijk gestart

Door: Dirk Desmet
Hoegaarden
Afbeelding

Na de verwoestende brand van de sporthal in Hoegaarden vorig jaar zijn de afbraakwerken van de ruïne eindelijk begonnen.

Vorige week bereikten de experten een akkoord waardoor de afbraak van het geraamte kon beginnen. Die werken werden maandag gestart en zullen zo’n drie weken duren. In afwachting van de bouw van een nieuw complex komt er een grasterrein waar inwoners zullen kunnen genieten van sport, spel en rust. De gemeente buigt zich intussen over drie mogelijke pistes voor een nieuwe sporthal.

Afbeelding
Afbeelding
Bart Swings pakt zestiende gouden medaille op Europees kampioenschap, Tiense junior pakt zilver 21 jul, 11:10
Illustratiebeeld.
Tijgermug duikt op in zes Vlaamse gemeenten, ook in Hoegaarden: “Verspreiding afremmen blijft mogelijk” 20 jul, 18:01
Foto: Tijdens de gratis beweeginitiaties kunnen inwoners van Tienen kennismaken met verschillende sporten en activiteiten
Wijkgezondheidscentra brengen Tienen opnieuw in beweging met gratis sportinitiaties 20 jul, 11:32