Zoektocht naar 19-jarige die verdween na de Jaarmarkt voorlopig gestaakt

Afbeelding

De hulpdiensten hebben de zoektocht afgebroken naar de 19-jarige jongeman die dinsdagochtend in het water zou gesukkeld zijn.

Vanmorgen werd de zoektocht naar de jongeman hervat in de hoop hem op dag vier terug te kunnen vinden in het water van de Vaart. “Ondertussen zijn de hulpdiensten gestopt met zoeken. Er moet nog geëvalueerd worden of er maandag terug begonnen wordt”, zegt Leuvens politiewoordvoerder Marc Vranckx.

“Onze politieploegen blijven in het weekend alert aanwezig op het terrein en houden toezicht aan de sluizen, maar er zullen geen duikers of boten op het water zoeken dit weekend. Wij hebben daarstraks, net zoals gisteren, nog even met de politiehelikopter gezocht maar dat leverde uiteindelijk geen resultaat op”, aldus nog Vranckx.