Ruim 2000 fietsers op de weg in Scherpenheuvel-Zichem

Scherpenheuvel-Zichem
Afbeelding
Foto: website stad Scherpenheuvel-Zichem

Automobilisten die op dinsdag 28 juni in Scherpenheuvel-Zichem moeten zijn, letten best extra op. Die dag gaat in de stad namelijk de 7de editie van Megakids door, dat is het tweejaarlijks fietsevenem

De organisatie is in handen van ILV Sportregio Winge-Demervallei dat is een samenwerking tussen de gemeenten Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Diest, Holsbeek, Rotselaar, Scherpenheuvel-Zichem en Tielt-Winge. Ook de gemeente Kortenaken neemt deel aan dit evenement.

Vanuit al die gemeenten en steden fietsen kinderen naar Scherpenheuvel-Zichem waar er workshops, springkastelen en andere activiteiten op hen wachten.  

“Met dit evenement worden kinderen gestimuleerd om de fiets steeds op een veilige manier als verplaatsingsmiddel te gebruiken”, luidt het bij de initiatiefnemers.

In totaal gaat het om 2138 leerlingen, leerkrachten en begeleiders die met de fiets op pad zullen zijn. Op dinsdag 28 juni geldt er ook een parkeerverbod op de egger-site, dat is ook maandag al het geval.

Automobilisten kunnen op de andere parkings in de stad terecht. Let op want naast het stadhuis en op de Noorder- en Zuidervest geldt een blauwe zone. Op de randparkings kan je gratis lang parkeren.

Afbeelding
Scherpenheuvel-Zichem viert 100 jaar verzetsheld Gilbert Vanhoolandt 21 jun, 09:18
Foto: De Sint-Sulpitiuskerk en het Museum voor Religieuze Kunst sluiten voor de laatste fase van de restauratiewerken.
Sint-Sulpitiuskerk in Diest week lang gesloten voor laatste restauratiewerken 19 jun, 14:53
Foto: Het provinciedomein Halve Maan in Diest.
Provinciedomeinen Halve Maan en Kessel-Lo sluiten vroeger door aangekondigd noodweer 19 jun, 14:43