Na zware hartoperatie kijkt Sergio opnieuw vooruit: “Sinds mijn nieuw hart vind ik alles goed”

Door: Patrick Breuls
Regio Hageland
Afbeelding
FB Serge Quisquater

Na een ingrijpende hartoperatie en een intens revalidatietraject laat de populaire artiest weten dat het stilaan beter gaat met zijn gezondheid. In een videoboodschap bedankt hij iedereen voor de vele steunbetuigingen en blikt hij voorzichtig vooruit naar een eerste optreden op 1 mei, tijdens 40 jaar Jumping in Linden.

Sergio reageert in een persoonlijke boodschap op de vele berichten die hij de voorbije weken ontving. “De overlijdensboodschap van mijn vader heeft heel wat reacties losgemaakt. Daarom wou ik even laten weten hoe het met mij gaat”, klinkt het. De revalidatie na de zware ingreep verloopt volgens plan. “Sinds mijn borstkas is opengezaagd, heb ik het toch wat onderschat. Maar elke dag gaat het beter. Ik heb drie sessies kinesitherapie gehad en er volgen er nog 57”, grapt hij. “Voor de rest trek ik mijn plan.” (lees verder onder de video)


Ondanks de lange weg die nog voor hem ligt, blijft hij positief. “Sinds mijn nieuwe hart vind ik alles goed. Echt alles”, zegt hij met een knipoog, ook verwijzend naar de uitreiking van de Kastaars, de jaarlijkse prijzen die worden uitgereikt aan de populairste en beste Vlaamse televisie- en online persoonlijkheden, programma’s en fictiereeksen. Naast zijn herstel kende hij ook een drukke periode met een verhuizing.

“Het is een beetje een moeilijke tijd geweest door de omstandigheden, maar dat is het leven. Ups en downs”, zo zegt Sergio. Toch kijkt hij hoopvol vooruit. Op 1 mei wil hij opnieuw op het podium staan tijdens de viering van 40 jaar Jumping in Linden. “Dat wordt mijn eerste optreden sinds alles gebeurd is. Ik kijk er enorm naar uit.” Tot slot bedankt hij iedereen voor de steun. “De vele berichten doen ongelooflijk veel deugd. Dat geeft kracht om verder te doen”, zo besluit hij.

VRT-JOKKO
Jente Pironet van Portland is ongeneeslijk ziek: “Ik droom van warm nest met kinderen” 14 jun, 11:10
Afbeelding
Baloise Belgium Tour zorgt drie dagen voor verkeershinder in Scherpenheuvel-Zichem 13 jun, 12:12
Foto: Dansclub Optimi uit Zichem brengt al bijna een halve eeuw dansliefhebbers samen.
Dansclub Optimi zoekt nieuwe thuisbasis: “We willen ons 50-jarig bestaan in eigen streek kunnen vieren” 10 jun, 19:17