Zware woningbrand legt huis in Scherpenheuvel-Zichem in de as

Door: Patrick Breuls
Scherpenheuvel-Zichem
Afbeelding
Foto: Hulpverleningszone Oost

In Scherpenheuvel-Zichem heeft een felle brand vannacht een woning zwaar beschadigd. Het vuur brak uit in de garage en greep snel om zich heen, waardoor ook het huis zelf volledig in lichterlaaie stond bij aankomst van de brandweer.

De bewoners konden zichzelf tijdig in veiligheid brengen. Ze werden wel voor controle naar het ziekenhuis gebracht, maar raakten niet gewond. De brandweer zette zwaar in om het vuur onder controle te krijgen en wist uitbreiding naar de aanpalende woningen te voorkomen. Ook het zonaal droneteam werd ingezet om het nabijgelegen natuurgebied te controleren. Dat bleef gespaard. De getroffen woning is volledig onbewoonbaar verklaard.


Bijschrift - Hulpverleningszone Oost

Afbeelding
Cardioloog Jo Dens uit Diest is man die overleed in kitesurfongeval: “De klap kwam zwaar binnen” 6 aug, 15:50
Foto ter illustratie.
Kitesurfer uit Diest overlijdt na smak tegen jetski 6 aug, 12:46
Foto: De huidige gevel van Trimhofke aan de Molenstraat in Scherpenheuvel. De brandweerwagen op de achtergrond houdt geen verband met de sluiting van de zaak.
Trimsalon Trimhofke sluit vestiging in Scherpenheuvel na moeilijke beslissing 5 aug, 16:48