Verkeershinder op E314, 2 botsingen op enkele minuten tijd

Aarschot
Afbeelding

Op de E314 Lummen-Leuven ter hoogte van Aarschot ontstond er donderdagochtend als gevolg van twee ongevallen verkeershinder. Hierbij waren drie wagens betrokken.

Op de E314 gebeurden iets na acht uur, op enkele minuten tijd, twee ongevallen.

Eerst botsten twee wagens toen één van beiden van rijstrook wisselde.

De linkerrijstrook was hierdoor versperd waardoor er een file ontstond. In de staart ervan reed nog een wagen in op de file.

Er vielen geen gewonden. Er werd een wagen getakeld en wat brokstukken geruimd. De verkeershinder duurde tot 9.30 uur.

Foto: Honderden supporters volgen de WK-achtste finale tussen België en Senegal op de Oude Markt in Leuven.
Fotoreeks: supporters in cafés zien Rode Duivels knokken naar volgende ronde: 3-2 2 jul, 01:39
Foto: De eerste verkeersmaatregelen voor Rock Werchter zijn van kracht. De Haachtsesteenweg richting Haacht is inmiddels afgesloten.
Rock Werchter: eerste afsluitingen van kracht, vanaf donderdag extra verkeersmaatregelen 1 jul, 15:40
Afbeelding
83-jarige vrijwilliger veroordeeld na feiten bij vrouw met Downsyndroom in Aarschot 1 jul, 13:50