Bomen vallen omver in Rotselaar, springkasteel gaat vliegen in Tremelo door storm Floriane

De politiezone BRT bestaande uit Begijnendijk, Rotselaar en Tremelo kreeg deze maandagnamiddag ongeveer vijftien oproepen binnen omtrent stormschade. Voor het merendeel ging het om omgewaaide bomen.
"Door de gure wind kregen we verschillende oproepen binnen omtrent stormschade. Voor het merendeel ging het om afgebroken takken of omvergewaaide bomen", klonk het bij de politie.
In de Heidebergstraat in Tremelo viel er een boom omver, de hinder bleef beperkt. In de Torenstraat in Rotselaar ging er een deel van de dakgoot vliegen. In de Kruisstraat in Tremelo ging er zelfs een heus springkasteel vliegen. Het werd verderop aangetroffen. In de Honsdonkstraat in Tremelo ging er eveneens een boom tegen de vlakte. Op de Provinciebaan in Rotselaar en op de Hanswijk in Werchter vlogen eveneens bomen omver, de brandweer kwam beiden in stukken zagen en verwijderde deze. Op de Steenweg op Nieuwrode in Wezemaal belandde een omgevallen boom deels over de weg. De eigenaar van de boom en zijn buur, zaagden zelf het obstakel in stukken zodat het verkeer er opnieuw langs kon.