De regenboogvlag werd toch stiekem opgehangen aan de kiosk in Hoegaarden

Ophangen van de regenboogvlag aan kiosk
Terwijl de burgemeester op de gemeenteraad aankondigde het officiële het onderzoek rond de moord op David Polfliet te willen afwachten, vooraleer de regenboogvlag op te hangen, werd toch op de kiosk in Hoegaarden, rechtover het gemeentehuis stiekem de regenboogvlag gehesen door D.V.

“Als geboren en getogen Hoegaardier brak het mijn hart dat onze burgemeester weigerde solidariteit te tonen door de regenboogvlag niet uit te willen hangen. Het is mijns inziens deze subtielere vorm van homofobie die het gevaarlijkst is. Want ze is zeer toxisch en sluipt ongemerkt binnen. “

“Voor homofobie is er geen plaats in onze gemeente anno 2021.We zijn simpelweg dan maar zelf een vlag gaan ophangen om een krachtig signaal de wereld en onze gemeente in te sturen, om duidelijk te maken dat liefde gewoon liefde is ongeacht je geaardheid”, aldus D.V. die de vlag ophing.

Lees meer over