Corona-uitbraak Glabbeek lijkt voorbij, al moet één klas toch in quarantaine

School Bunsbeek
In Glabbeek is het aantal personen die een positieve coronatest aflegden deze week sterk gedaald. Anderzijds moest er wel een klas in de school van Bunsbeek (cf. foto) in quarantaine.

Burgemeester Peter Reekmans (Dorpspartij): “Na de enorme piek van coronabesmettingen afgelopen week stellen we gelukkig vast dat sinds deze week het aantal positieve testen fors is afgenomen. De voorbije dagen was er geen enkele inwoner die positief testte. Er is wel één klas in de school van Bunsbeek vandaag in quarantaine geplaatst omdat er één leerling positief getest werd. De leerling is evenwel geen inwoner van onze gemeente.”

Morgen worden alle leerlingen van deze klas getest. De kinderen van deze klas zijn niet met kinderen uit andere klassen in contact gekomen omdat ze ook op de speelplaats in klasbubbels spelen. Samen met de dienst noodplanning, de schooldirectie en het CLB volgt de gemeente dit op de voet op en worden alle richtlijnen strikt toegepast.

“Waakzaam blijven is en blijft de boodschap, enkel zo houden we samen ons dorp maximaal gezond!”, aldus Reekmans.

Lees meer over